Anunț concurs post contractual – spălătoreasă

Colegiul Tehnologic „Spiru Haret”, cu sediul în Piatra Neamț, strada Petru Rareșnr. 26, județul Neamț, organizează concurs, pentru ocuparea următorului post contractual, conform H.G. nr. 1336/08.11.2022.

1. Nivelul postului*: execuţie.
2. Denumirea postului: spălătoreasă, post vacant, pe perioadă determinată, la structura Grădinița cu Program Prelungit „Spiru Haret”.
3. Gradul/Treapta profesional/profesională: debutant.
4. Scopul principal al postului: îndeplinirea sarcinilor de serviciu.
5. Numărul de posturi: 1.

Dosarele de concurs se depun la sediul Colegiului Tehnologic „Spiru Haret” din Piatra Neamț, strada Petru Rareș nr.26, județul Neamț, compartimentul secretariat, telefon: 0233226079, persoană de contact: Dudici Elena, e-mail: spiru_haret20022000@yahoo.com.

Termenul de depunere a dosarelor: 14.12.2022, ora 14.00, la sediul instituţiei.

Accesați următorul document pentru mai multe informații (cerințe, documente necesare, calendar desfășurare etc.)
Anunt-concurs-post-spalatoreasa.pdf (click aici)

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată.